Vorige Volgende Afdrukken Link doorsturen

Samenstelling gemeenteraad

De 25 leden van de Denderleeuwse gemeenteraad staan hieronder vermeld in alfabetische volgorde.

 

Pierre Boschmans

 

Pierre Boschmans

N-VA

 

Moreelstraat 9

9470 Denderleeuw

pierre.boschmans1@telenet.be

 

Danny Bourgeois

 

Danny Bourgeois

Vlaams Belang

 

Molenbeekstraat 17A

9472 Iddergem

tel. 0475 94 93 73

 


Marleen Buydens

 

Marleen Buydens

Onafhankelijk raadslid

 

Veldstraat 110

9470 Denderleeuw

tel. 053 66 78 22 

marleen.buydens@telenet.be

Christel De Bruecker

 

Christel De Bruecker

Vlaams Belang

 

Moreelstraat 48

9470 Denderleeuw

tel. 053 41 38 12 - 0497 14 38 42

christel.de.bruecker@outlook.com  



Jan De Dier

 

Jan De Dier

Onafhankelijk raadslid

 

A. Rodenbachstraat 73A

9470 Denderleeuw

jan.dedier@scarlet.be

 

 

Simonne De Leeuw 


 

Simonne De Leeuw

sp.a

 

A. De Brabanterstraat 96

9470 Denderleeuw

tel. 053 66 22 94 - 0478 27 31 50

simonne.de.leeuw@telenet.be 

 

Jan De Nul

 

Jan De Nul

CD&V

 

Wellestraat 34

9470 Denderleeuw

tel. 0476 99 40 22

jan.denul@denderleeuw.be 

 

Betty De Schampheleer

 

Betty De Schampheleer

sp.a

 

Aststraat 36

9472 Iddergem

tel. 0477 06 98 76

betty.de.schampheleer2@gmail.com 

 

 

Yves De Smet

 

Yves De Smet

sp.a 

 

Hazelaarstraat 46

9470 Denderleeuw

yves.desmet@denderleeuw.be 

 

Koen D'Haenens

 

Koen D'Haenens

N-VA

 

Lindestraat 31

9470 Denderleeuw

0476 57 24 17

koen.dhaenens@telenet.be 

 

Jo Fonck

 

Jo Fonck

sp.a

 

Liefkenshage 29

9470 Denderleeuw

tel. 0478 45 46 47

jo.fonck@denderleeuw.be

 

Blandine Mukaberwa

 

Blandine Mukaberwa

OPEN (fractieleider)

 

A. Rodenbachstraat 126A bus 11

9470 Denderleeuw

tel. 0488 65 55 56

berwa@yahoo.com

 

Elke Pereboom

 

Elke Pereboom

CD&V (fractieleider)

 

Elf dagwand 51
9473 Welle

tel. 0476 83 37 27

elke.pereboom@skynet.be

Sofie Renders

 

Sofie Renders

CD&V

 

Esdoorn 9

9473 Welle

tel. 0478 29 29 27

sofie.renders@denderleeuw.be

 

Jürgen Ruysseveldt

 

Jürgen Ruysseveldt

sp.a (fractieleider)

 

Th. De Schrijverstraat 13

9472 Iddergem

tel. 0478 38 10 43

jurgen.ruysseveldt@denderleeuw.be

 

Erna Scheerlinck

 

Erna Scheerlinck

Onafhankelijk raadslid

 

Mter. Hunninckstraat 39

9472 Iddergem

tel. 053 66 27 91

erna.scheerlinck@telenet.be

Alberic Sergooris

 

Alberic Sergooris

CD&V

 

Jozef Sonckstraat 4

9470 Denderleeuw

tel. 0477 19 48 98

alberic.sergooris@denderleeuw.be

 

Kristof Slagmulder

 

Kristof Slagmulder

Vlaams Belang (fractieleider)

 

A. Rodenbachstraat 4/19

9470 Denderleeuw

tel. 0476 22 64 97

kristof.slagmulder@telenet.be

 

Katia Sonck

 

Katia Sonck

N-VA


Kerkstraat 70

9470 Denderleeuw

tel. 053 66 63 18

katia.sonck@telenet.be 

Marnick Vaeyens

 

Marnick Vaeyens

sp.a

 

Lookhaag 23

9470 Denderleeuw

tel. 053 41 56 36 - 0477 19 49 43

marnick.vaeyens@telenet.be

 

Geert Van Cauter

 

Geert Van Cauter (voorzitter gemeenteraad)

N-VA

 

Steenweg 290

9470 Denderleeuw

tel. 0484 24 82 63

geert.vancauter@denderleeuw.be

 

Guy Van Dalem

 

Guy Van Dalem

Open VLD-Plus (fractieleider)

 

Steenveldlaan 105

9470 Denderleeuw

tel. 053 66 91 37 - 0476 66 46 05

guy.vandalem@viassur.be

 

Geert Van Schelvergem


Geert Van Schelvergem

Onafhankelijk raadslid


Marktweg 1

9473 Welle

tel. 053 66 73 85 

geert.v.schelvergem@telenet.be

 

Lieven Vernaillen

 

Lieven Vernaillen

sp.a

 

Beerweg 5

9473 Welle

tel. 0478 49 91 09

lieven.vernaillen@denderleeuw.be


Lutgart Waegeman

 

Lutgart Waegeman

N-VA

 

Steenweg 585

9470 Denderleeuw

tel. 053 66 43 06

lutgartwaegeman@yahoo.com